Strona główna :: Garnitury ślubne :: Projektant :: Nagrody :: Kontakt ::                                  


                                      foto: Anioł Wyrozębski

 

PROJEKTANT .:. PAWEŁ ZDYCH
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, dyplom 1983. Praktyka zawodowa w kraju i zagranicą. Projektant roku 1996.
Pracował min dla:
Warmia, Kora Garwolin, Alers - kolekcja Bio-Trend, Polo, Lusatia Noble Mode, Kastor, Intermoda,

GARNITURY JOYVI
Ubrania klasyczne - standardy i "bliższe ciała", zróżnicowane kroje klap i kołnierzy.
Rozmaitość stębnowań - usportawiające i tzw. A.M.F. nadające charakter szycia ręcznego. Dekoracyjność i sterylność, różnorodność w krojach i zastosowanych tkaninach. Kontrasty charakteryzujące modne rozwiązania współczesności.
Bogactwo w tkaninach "okazjonalnych" - aby to był ślub, którego się nie zapomina, ale i luksus w propozycjach ubrań całodziennych.
Rarytasy technologiczne - wysokoskrętne, niemnące wełny dla super wymagających, mieszanki wełny z syntetykami dla wygodnych i bardzo szeroka oferta (dwie linie wzornicze) na każdą kieszeń.
Uzupełnienie kolekcji stanowi casual.
Nieformalne tkaniny, ciekawe kroje i zaskakujące dodatki, podkreślają zasadność określenia "diabeł tkwi w szczegółach".

Na każdy sezon przygotowujemy kolekcję składającą się z sześciu linii wzorniczych. Staramy się, aby nasza propozyzja zaskakiwała innowacyjnoscią wzornictwa i rozwiązań technologicznych. Inspiracje czerpiemy podczas systematycznego uczestnictwa na targach mody w Mediolanie, Paryżu i Florencji.

Warunkiem sukcesu kolejkcji jest trafna decyzja zakupu tkaniny. Możliwości mamy ogromne, ale wybór odpowiedzialny i trudny. Dokonujemy go spośród setek firm oferujących swoje kolekcje tkanin podczas targów Premiere Vision i Text Word w Paryżu. Zaopatrujemy się u najznakomitszych włoskich, francuskich i hiszpańskich producentów. Uzupełnieniem kolekcji są tkaniny importowane z dalekiego wschodu.
W ten sposób zapewniamy naszym odbiorcom ofertę zróżnicowaną wzorniczo i cenowo.

W naszym salonie firmowym możemy również zaproponować szycie na miarę, gdzie możecie Państwo liczyć na moją pomoc w doborze tkaniny i modelu.

     

Copyright © 2010 STUDIO 2000